Dostawca rozwiązań dla budownictwa

Zawsze chętnie pomożemy

Kontakty do nas:

Prezes Zarządu/ Dyrektor Sprzedaży

Michał Krauze

Pełnomocnik Zarządu ds. Realizacji/ Prokurent

PIOTR DUBA

Współwłaściciel / Administracja

Anna Krauze

Pytania i odpowiedzi

Często zadawane pytania

Czy realizujemy dostawy bezpośrednio na inwestycję?

Optymalizujemy proces dostaw tak aby jak najefektywniej obniżyć koszty składowania. Materiały dostarczane są bezpośrednio, w odpowiednim czasie.

Czy istnieje możliwość wyceny materiałów pod projekt?

Dzięki doświadczeniu budowanemu przez lata pracy przy realizacji inwestycji, dobieramy materiały zgodnie z projektem. Jesteśmy w stanie dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie, oferując przy tym konkurencyjne warunki.

Czy nasze źródła są sprawdzone?

Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami jak i dostawcami. Wielokrotna powtarzalność i przewidywalność stałych dostawców pomaga nam podtrzymywać budowaną renomę i jakość obsługi na najwyższym poziomie.

Na jakie usługi dodatkowe można liczyć z Naszej strony?

Nieszablonowo podejście do współpracy z Naszymi klientami oraz dbałość o szczegóły, pozwoliło nam oferować także usługi wykonawcze. O szczegóły zapytaj w formularzu.

Co wyróżnia Nas na tle konkurencji?

Nieszablonowe podejście do współpracy: łączymy najwyższej jakości obsługę, najlepsze na rynku ceny, optymalizację pod kątem dostaw jak i doboru materiałów, kompleksowe podejście do obsługi Państwa inwestycji. Oferujemy także produkty ubezpieczeniowe, usługi wykonawcze, usługi w zarządzaniu inwestycją.

FORMULARZ KONTAKTU

CZEKAMY NA TWOJĄ WIADOMOŚĆ

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w powyższym formularzu jest AMK Dystrybucja Anna Krauze, os. Władysława Łokietka 10A/3, 62-320 Miłosław, NIP 789-169-50-41, REGON 360845106. Kontakt e-mail: biuro@amk-dystrybucja.pl 
    Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Każdy ma prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia (w uzasadnionych przypadkach), ograniczenia przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji nt. przetwarzania danych osobowych dostępnych jest w klauzulach informacyjnych zamieszczonych na stronie: amk-dystrybucja.pl/polityka-prywatnosci/ 

    Jak dojechać:

    Nasi Partnerzy