Dostawca rozwiązań dla budownictwa

Profesjonalne wsparcie dla rozwoju Twojego biznesu

Dostawca rozwiązań dla budownictwa

Doświadczony dostawca rozwiązań dla
budownictwa

Dostawca rozwiązań dla budownictwa

Optymalizacja Twojej
inwestycji

O FIRMIE

Poznajmy się!

Konstrukcje hal
AMK Dystrybucja

Specjalizacja, fachowość
i profesjonalizm.

AMK DYSTRYBUCJA

Wizja

Nasza firma została założona w 2021 roku i jest kontynuacją naszego blisko 10-letniego doświadczenia w branży. Przez cały ten czas mamy przyjemność dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości – bo właśnie najwyższa jakość jest dla nas kluczowym czynnikiem podczas wyboru asortymentu. Jako AMK Dystrybucja stale poszerzamy ofertę, aby zapewniać naszym klientom wysoko wyspecjalizowane materiały czołowych producentów – aby najnowsze systemy i technologie były dla Państwa dostępne „od ręki” w możliwie najlepszej cenie.

dachy spadkowe izolacje

Niezawodność jest naszym
standardem

Współpraca z nami to gwarancja kompleksowej oferty, w której znajdą Państwo wszystkie potrzebne materiały, akcesoria, sprzęt jak i usługi wykonawcze – wszystko w jednym miejscu. Zapewniamy łatwy dostęp do najbardziej wyspecjalizowanych produktów, co przekłada się na bezpieczeństwo i terminowość każdej Waszej inwestycji czy przedsięwzięcia. Z każdym dniem poszerzamy grono stałych Klientów, którzy doceniają przyjazną i profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, a także szeroki asortyment zapewniający kompleksowość oferty.

dachy spadkowe izolacje
dachy spadkowe izolacje

Doświadczenie, na którym można polegać

Braliśmy udział przy realizacji dziesiątek inwestycji i doskonale wiemy, jak wymagająca jest branża budowlana oraz przed jak trudnymi wyzwaniami stają wykonawcy. Dzięki bogatemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie i skuteczne rozwiązanie w każdej sytuacji i pomóc przy rozwiązaniu najtrudniejszych problemów. Na Państwa życzenie, bezpłatnie przyjedziemy na miejsce, wykonamy ekspertyzę i zaoferujemy doradztwo oraz wsparcie naszych specjalistów.

Kilka słów o zesple

Zespół AMK Dystrybucja

Zespół AMK Dystrybucja to fachowcy z doświadczeniem, którzy są dla Państwa dyspozycji - rozwieją wątpliwości związane z materiałami, cenami i parametrami.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
Wspieramy

Każdy aspekt realizacji w naszych rękach

2021
założenie firmy
120
zadowolnych klientów
45
partnerów
1
biuro
Odtwórz wideo

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Odtwórz wideo

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Kontakty do nas:

Prezes Zarządu/ Dyrektor Sprzedaży

Michał Krauze

Pełnomocnik Zarządu ds. Realizacji/ Prokurent

PIOTR DUBA

Współwłaściciel / Administracja

Anna Krauze